Житомирська обл., Кростень. Групи само- та взаємодопомоги для учасників АТО «Гуртом легше»

tvnee8nuibw

Один у полі не воїн

20 листопада 2016 року у приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації м. Коростень,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбулася чергова зустріч учасників АТО групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», керівником якої є соціальний педагог Вікторія Обиход.
Під час таких зустрічей учасники звичайно обмінюються важливою інформацією, надалі йде дружнє спілкування, потім –  вирішуються поставлені задачі.

Таким чином, питання щодо здійснення соціального супроводу та  забезпечення підтримкою побратимів, волонтерів, соціальних педагогів кожного з учасників АТО уважно обговорюється та приймається  відповідне рішення про невідкладну допомогу.
Continue reading

ЦІЛОДОБОВА психологічна підтримка. Волонтерський психолого-консультативний центр «Фенікс»

4F0-55rKUls

Волонтерський психолого-консультативний центр «Фенікс» надає тривалу психологічну допомогу для воїнів АТО, їх родин та переселенців.
 
Професійні психологи Центру проводять коуч-тренінги з мобілізованими та демобілізованими за програмою “Рівний — рівному”, мистецькі майстер-класи та інші ативності.

Continue reading

м. Житомир – Надання безоплатної правової допомоги учасника АТО

ugs

Oleksander Chernush

Приймальня Української Гельсинської спілки з прав людини, що знаходиться у м. Житомир за адресою: Новий Бульвар, 7, оф. 1.39 надає безоплатну правову допомогу учасника АТО та членам їх сімей.

 Наш сайт: http://helsinki.org.ua/

Continue reading

Благодійний фонд “Нехай твоє серце б’ється”

nehaj-tvoe-serce-a30d8d746e

Блогодійний Фонд надає ветеранам АТО консультації психолога, юриста, соціального працівника, благодійна допомога військовим, що перебувають в зоні АТО, пораненим, родинам загиблих.

Також Фонд ставить собі за мету моніторинг та ліквідацію проявів корупційних дій з боку військових посадовців (розкрадання військових запасів, використання благодійної допомоги не за призначенням).
Continue reading

Громадські активісти контролюватимуть роботу в.о. начальника ГУ Держгеокадастру в Житомирській області

У житомирському управлінні Держгеокадастру новий виконуючий обов’язки начальника. Представили його 22 квітня члени робочої групи з Києва.
 
«Не скажу, що за поданням губернатора, але спільно з губернатором прийшли до такого висновку, що на даний час це буде кандидатура Музиченка Сергія Юрійовича. Він займає посаду начальника відділу землеустрою, моніторингу та охорони земель ГУ Держгеокадастру в Житомирській області», – каже директор департаменту кадрової політики Держгеокадастру Сергій Ковганич.

Continue reading

ПСИХОЛОГИЧЕСКАЯ ПОМОЩЬ УЧАСТНИКАМ АТО. Телефоны

Израиль_ПТСР(4)

1. Кризовий центр медико-психологічної допомоги (безкоштовно):
вул. Паньківська 2, каб. 3
Графік роботи: з 11.00 до 18.00 (крім вихідних).
тел. 044 288-33-85

Continue reading

Карта допомоги для подолання невидимих ран війни

солдат-ато (1)

Вінницька область
Вінниця
ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» або Психологічна Кризова Служба
Петро Вдовкін
093-788-04-59
vdovkinp@gmail.com
Continue reading

«Ніколи не стояв за спинами інших» (Антон Грицай (позивний «Сіф»)

eWlJIwFyoTM
Неоголошена війна триває. Майже щодня ми отримуємо звістки про поранення та загибель наших захисників. Ворог використовує міномети 120 та 82 калібрів, гранатомети, кулемети та стрілецьку зброю, примушуючи українських вояків завдавати удару у відповідь. Нас є кому захищати. Ми ж мусимо пам’ятати про тих, хто залишився на війні назавжди. Сьогодні розповідаємо про десятьох бійців із м. Баранівка і Баранівського району Житомирської області та полтавця Антона Грицая з полку «Азов», які загинули молодими і повними сил.
Continue reading

м. Житомир – Перше групове заняття для дружин військових “Повернення додому”

11401228_839271419460011_6519871091156300589_n

Ellena Masyk
Хороша новина!
14 квітня з 17.00 до 19.00 відбудеться перше групове заняття для дружин військових “Повернення додому” .

Continue reading

Кіборг з Житомирщини став масажистом

Доброволець 95-ї бригади Дмитро Крикун (позивний «Амур») з Житомирської області став одним із учасників фотопроекту “Як би не війна”, який реалізовують волонтери.

Діма родом з Житомирської області, Ружинського району. Навчався в м. Біла Церква, отримав спеціальність водій-автослюсар, але за професією не працював. Каже, що вчився тільки для того, щоб отримати водійські права – дуже в армію хотів, але рідні вмовили, що «піди хоча б закінчи училище». Вони cgjдівалися, що після ПТУ Діма продовжить навчання і забуде про армію. Але їхні надії зазнали краху: як тільки хлопець закінчив навчання, то пішов служити строкову службу.
Continue reading