Алкозалежність учасників АТО: кроки з вирішення проблеми (м.Боярка)

Світлина від Світлани Доманчук.

І. Швидке реагування в критичній ситуації

  • В разі важких станів на фоні алкозалежності (інтоксикація, запій, біла гарячка) негайно викликайте швидку допомогу (103, по Боярці – 045-98-42-203). Медики швидкої допомоги доправлять до стаціонару чи нададуть першу медичну допомогу вдома (крапильниця та ін).
  • У стані алкогольного делірію (біла гарячка) можливий лише стаціонар – цей стан становить реальну загрозу життю людини.
  • Якщо людина знаходиться в неадекватному стані (неконтрольовані дії, агресивність, погрози, фізичне насилля, спроби суїциду) негайно викликайте поліцію (102), по Боярці – поліція, тел. 04598-40-202 або Боярський міський патруль. Тел. 045-98-47-877, 068-876-43-97, 063-588-93-43.

Continue reading

Кіровоградська область. Громадський центр “Лілія” (від БФ “Повернення до життя”). Здолання алкогольної та наркотичної залежності

Допомога в оформленні документів на інвалідність, є власний реабілітаційний центр по здоланню алкогольної та наркотичної залежності (с. Плоске, Знам’янський р-н).
Є можливість пройти безкоштовну діагностику ВІЛ, гепатиту, туберкульозу і отримати лікування. За потреби можна отримати психологічну допомогу.
 
Години роботи: 10:00- 17:00, Пн – Пт.

Continue reading

м. Київ і м. Львів. Клініка “Добро”. Лікування алкозалежності

Тут зможуть пройти реабілітацію і учасники АТО, відновлюючись після війни і повертаючись до мирного життя.

Для воїнів діють знижки.
 
(067) 455 66 55, Андрій
(контакт перевірений)
 
Лікування від алкоголізму в клініці «Добро» – це цілий комплекс заходів, що забезпечують максимальну результативність. Ми працюємо з будь-якими пацієнтами, використовуючи індивідуальний підхід і забезпечуючи анонімне лікування алкозалежних.

Continue reading

Як воїнам АТО попередити або подолати алкозалежність – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

Стрес, який переживають бійці після повернення з фронту, біль – фізичний та психологічний, –  депресія, апатія, пригніченість – усе це змушує людину шукати будь-який засіб, аби відволіктись, розслабитись, зменшити напруження. Нерідко цим засобом стає алкоголь.

Часто, повернувшись з війни, щоб забути усі її жахіття, боєць починає “топити” проблеми у стакані, потім – у пляшці, а потім забуває про сім’ю, хобі, власні справи. Доки цього не сталося, час зупинитись, оцінити, чи не потрапив він у залежність – та вибороти незалежність від алкоголю.
Continue reading

Зловживання АЛКОГОЛЕМ чи наркотиками після АТО

untitled-1

Зловживання АЛКОГОЛЕМ чи наркотиками після АТО – випадки дуже поширені.
Ситуації різні: хтось практикував до війни, а хтось тамує біль від невидимих ран після побаченого і пережитого.

Дуже важливо не мовчати, не чекати, що так пройде, а звертатися до спеціалістів, до волонтерських проектів, які допомагають справитися з наслідками війни.
Continue reading

ЗЛОВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЕМ ЯК НАСЛІДОК ПЕРЕЖИТТЯ ТРАВМУЮЧИХ ПОДІЙ

 

insult-alkogol-2-1024x768

Чому деякі учасники бойових дій шукають порятунок у спиртному? Як врятуватися від алкогольної залежності?
Нещодавно в передачі “Життя після війни” на Першому каналі на такі важливі питання сьогодення відповідав лікар-психіатр, нарколог, кмн, керівник Центру психічного здоров’я і травматерапії «Інтеграція” Андрій Карачевський​.

ЯКІ ОЗНАКИ ЗЛОВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЕМ?

Бесплатная РЕАБИЛИТАЦИЯ для нарко- и алкозависимых (Киевская область, Макаровский р-н)

Слайд1

Наркотики… Алкоголизм…
Что делать с этой бедой? Как помочь тем, кто попал в цепкие лапы наркотической и алкогольной зависимости?

Continue reading

МОО «Центр Здоровой Молодежи» – Лечение НАРКОМАНИИ, АЛКОГОЛИЗМА, ИГРОМАНИИ

20130508_172832

МОО «Центр Здоровой Молодежи» занимается лечением алкоголизма во всех регионах Украины. Системы нашего лечения основаны на проверенных временем действиях:
 
• Доверительная консультация-беседа с психологом, на которой может присутствовать и семья зависимого. Задача такой беседы убедить больного в необходимости лечения алкоголизма, тем самым избавить от страданий семью и вернуть себе полноценный образ жизни
• Медикаментозное лечение в диспансере, направленное на снижение тяги к спиртному, проходит под чутким вниманием докторов, следящих за анализами и реакциями на лекарства

Continue reading

«Центр здоровой молодежи» в Чернигове – лечение наркомании, алкоголизма и игромании

SAMSUNG

SAMSUNG

«Центр здоровой молодежи» осуществляет лечение наркомании, алкоголизма и игромании в Чернигове. Столь серьезные зависимости, оказывающие негативное влияние и на физическое состояние человека, и на психологическое самочувствие, в процессе лечения требуют постоянного контроля специалистами, поэтому реабилитация проходит в условиях диспансера. Именно лечение в стационаре позволит изолировать пациента от его главного врага – наркотика, и тех «друзей по интересам», которые привели его на этот пагубный путь.
 
Опытные специалисты используют уникальную программу лечения в 12 шагов, которая включает в себя, прежде всего, медикаментозную терапию, направленную на снятие абстиненции, дезинтоксикацию отравляющими веществами и блокирование тяги к наркотику.

Continue reading