Anton Krasov. Вийшов новий випуск “Лінії захисту”

Дивіться у програмі:

1. Правозахисники розробили унікальну книгу – «Пам’ятку учасникам АТО». Навіщо вона потрібна військовим та в чому полягає її цінність?
Continue reading

Ваучери на придбання медикаментів для учасників АТО

1371034441_na-sayt-30dc2073ac8b0713f8b5408297679

Шановні ветерани!
Повідомляємо, що в рамках проекту: “Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні” будуть видаватися ваучери на придбання медикаментів.

Звертаю вашу увагу, що ліки будуть видаватись лише по рецепту лікаря (він має бути обов’язково на бланку госпіталю із підписом і печаткою лікаря). Із обов’язкових документів потрібно брати в отримувачів допомоги копії наступних:
Continue reading

“ПОБРАТИМ, ДОПОМОЖИ ПОБРАТИМУ – СТАНЬ ДОНОРОМ”

15672975_1295759640486699_4185164656751606051_n

Володимир Шамрай,
ГО “ІНВАЛІДІВ І УЧАСНИКІВ АТО”,
ГО “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ
ОБ’ЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ ПРОВЕДЕННЯ
АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ “,
ГО “АСОЦІАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО ЛЬВІВЩИНИ” започатковують безстрокову кампанію

“ПОБРАТИМ, ДОПОМОЖИ ПОБРАТИМУ – СТАНЬ ДОНОРОМ”

З огляду на події, що відбуваються на сході нашої багатостраждальної України, до військового шпиталю продовжують надходити поранені бійці з різною ступінню уражень, тому важко переоцінити потребу у донорській крові.
Continue reading

Якщо сім’я зекономила субсидію, вона має право не платити обов’язковий платіж

10417730_1093925350652432_785383454375922052_n

Якщо сума зекономлених субсидій за комунальну послугу більша, ніж обов’язковий щомісячний платіж, і в платіжці відображено «до сплати: 0», то субсидіанти, а це в основному ті, які ведуть економне енергоспоживання, мають право не сплачувати додаткові кошти за спожиті газ, тепло, електроенергію чи воду.

Водночас, не варто вірити чуткам про те, що якщо не використати в повному обсязі газ, воду та інші комунальні послуги, на які призначено житлову субсидію, то в кінці року доведеться доплатити. Це міф. Якщо сім’я використала менше, ніж встановлено соціальним нормативом, у наступному місяці вона має законне право на те, щоб зекономлені кошти були зараховані у рахунок наступних платежів, в тому числі обов’язкової плати за комуналку.
Continue reading

Зловживання АЛКОГОЛЕМ чи наркотиками після АТО

untitled-1

Зловживання АЛКОГОЛЕМ чи наркотиками після АТО – випадки дуже поширені.
Ситуації різні: хтось практикував до війни, а хтось тамує біль від невидимих ран після побаченого і пережитого.

Дуже важливо не мовчати, не чекати, що так пройде, а звертатися до спеціалістів, до волонтерських проектів, які допомагають справитися з наслідками війни.
Continue reading

Професійно-технічної та вища освіта для учасників АТО та їхніх дітей

111

Уряд затвердив Порядок та умови надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти.
 
В акті визначено категорії громадян, які мають право на отримання такої підтримки. Зокрема, до таких категорій віднесено учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи тощо.

Continue reading

Щоб ми всі розуміли, яку ціну наші Воїни віддали за добробут всіх нас…

vqc9arhif-w

Щоб ми всі розуміли, яку ціну наші Воїни віддали за добробут всіх нас…
Багато з них вже ніколи не повернуться до родин, Вічна Пам”ять ім та низький Уклін їхнім Матерям.

Кожен з нас повинен розуміти що боротьба не скінчена, поки жива хоч одна та падла, яка проляла кров патріотів, та Українців. Та ті хто на крові Українського народу та захисників України збагачує свої статки. Цього пробачати Неможна Ніколи. Тільки помста.

На Фото – Боєць 80-тої аеромобільної бригади Іван Витишин, який загинув в бою за Донецький аеропорт , стиснувши в руці фото своїх дітей….

Блог “Дружина воїна”

9gstmxtpmcw

Коли чоловіки йдуть воювати, вся відповідальність за сім’ю та дітей чи, просто, за стосунки лягає на тендітні плечі жінки. Кожна, яка відрядила свою другу половинку на захист Вітчизни, знає, як за кілька днів можна постаршати на багато років, знає, як важливо бути сильною, молитися і не втрачати надії, знає ціну коротким хвилинам розмов і зустрічей та вміє рахувати довгі дні розлуки.
А є й такі жінки, котрі не кидають своїх коханих навіть на полі бою і йдуть за ними на блок пости та в окопи!

Безкоштовний проїзд для учасників АТО

9eb84af92839bf8e4077fd9fad6185b482e3ef2d

ЯКЩО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВЕЗТИ БЕЗКОШТОВНО – ВИКЛИКАЙТЕ ПОЛІЦІЮ, – МІНОБОРОНИ

Учасники АТО можуть викликати поліцію у разі відмови у безкоштовному проїзді за посвідченням учасника бойових дій.

Якщо квиток не надали у касі автостанції, потрібно викликати адміністрацію і черговий наряд поліції “Якщо вам відомо про порушення закону персоналом якоїсь автостанції при продажу квитків учасникам АТО, перед зверненням до каси знайдіть хоча б одного свідка.

Потім у його присутності поцікавтеся в касира наявністю вільних місць на потрібний вам рейс. І тільки після цього, якщо такі місця є, діставайте посвідчення УБД і просіть надати вам безкоштовний квиток.
Continue reading