6.02.2018
8686

Охорона психічного здоров’я в умовах війни. Книга для заватаження


Інститут Борден, що входить до штабу головного хірурга армії США, залучив АУМФ до перекладу їхніх медичних підручників. Ми надзвичайно їм вдячні. Наш поточний проект – українська версія  підручника Охорона психічного здоров’я в умовах війни (2011) (Україномовне видання 2013).

ЗАВАНТАЖИТИ КНИГУ: http://aumf.net/ua/wp-content/uploads/2017/09/Combat_Psychology_tom12.pdf

Це розширене видання містить інформацію про усі види психічного здоров’я військових, включаючи травматичне ушкодження мозку, розлад посттравматичного стресу, бойовий та операційний контроль напруження, підготовка стійкості та інші запобігаючі заходи, управління болем, горе, сімейну динаміку, реабілітаційну та трудову терапію, медикаменти, запобігання самогубству, судову психіатрію, допомогу ув’язненим, наркоманію, розлади харчування, етику і роль військових психологів та священників, а також удосконалення військової політики та практики у середовищі охорони психічного здоров’я.

Протягом останніх 20 років внесені суттєві зміни та доповнення до класифікації, діагностики та методів лікування травматичних і посттравматичних стресових розладів у військовослужбовців, які повернулися із зони проведення бойових дій. Темп цих змін пришвидшився у результаті воєн в Афганістані (2001р.) та Іраку (2003р.), що призвело до збільшення кількості розладів психічного здоров’я у військовослужбовців та негативно вплинуло на їхні  родини.

Ця нова книга є чудовим ресурсом для надання найякіснішої та благодійної допомоги медичними працівниками чоловікам та жінкам у формі та їхнім сім’ям і близьким. Ця книга для кожного, хто спотикається з військовими, які прагнуть впоратися з емоційним стресом та психічною травмою, нанесеними війною, хворобою або просто потребують нашої психологічної підтримки та допомоги. Навчальне видання Охорона психічного здоров’я в умовах війни (2011р.) українською мовою, яке готує до публікації видавництво «Наш Формат», буде розповсюджене безкоштовно серед психіатрів, психологів та психотерапевтів. Також видання можна буде безкоштовно завантажити з сайту як англійською, так і українською мовами. Ми очікуємо, що ця книга стане в нагоді не лише для психологів та психіатрів з метою застосування відповідних стандартів та сучасних методів в охороні психічного здоров’я, а також буде корисною сім’ям, чиїм покликанням є забезпечення належної підтримки у відновленні психічного здоров’я своїх близьких. Ця праця наголошує на важливості кваліфікованого піклування про солдатів під час переходу від військової служби до цивільного життя, що засноване на навчанні та реабілітації, а також повному відновленні після посттравматичних стресових розладів (ПТСР).

Джерело: http://aumf.net/ua/

Опубліковано в категоріях: Адаптація учасників АТО та їхніх сімей | НОВИНИ | Знати, щоб вижити

Позначки: адаптація після війни | комунікація після АТО | психологічна допомога

На цю ж тему

4.08.2021 Війна змінює життя - інтерв'ю з волонтеркою Тетяною Фреїшин, дружиною військовослужбовця

4.08.2021 Подбай про себе – франківський Карітас розпочинає реабілітацію для ветеранів та ветеранок АТО / ООС

5.03.2021 9 порад для простішого повернення з війни в сім’ю

20.10.2020 Я точно впевнений, що не даремно воював...

18.10.2020 Як допомогти військовому повернутися з війни додому

Ми в мережі Facebook

Пошук

Додати інформацію

Якщо ви володієте інформацією, яка буде корисною для учасників АТО та їхніх сімей, ми можемо її розмістити на сайті.
Для цього заповніть, будь ласка, форму.