22.11.2017
2570

Українців запрошують вивчати англійську мову безкоштовно


Кожен українець відтепер має змогу вивчати англійську мову безкоштовно. В Україні стартувала кампанія з масового вивчення іноземної мови для усіх громадян держави “Україна заговорить англійською!” на платформі «Lingva.Skills» (www.lingva.ua). Для користувачів уже зараз доступні рівні від А1 до В1+. В подальшому тут можна буде вивчати не лише англійську, а й інші іноземні мови.

 

Уже зараз на «Lingva.Skills» є вже майже тисяча перших випускників, які показують достойні результати спілкування англійською мовою, а загалом користувачі виконали понад 25 мільйонів вправ на онлайн-платформі. Сукупний потенціал  www.lingva.ua становить близько 10 млн осіб.

 

Надалі у рамках «Lingva.Skills» буде запроваджено змішане навчання (blended learning). Уже зараз стартував відповідний проект для киян "Київ заговорить англійською". Якщо він переможе у конкурсі "Гродмаського бюджету Києва", 10 000 киян зможуть вивчати англійську мову протягом року цілком безкоштовно.

Джерело: vechirniykiev.com.ua

___________________________________________

Читайте щоденні новини на сайті "Життя після АТО":

Знайдіть нас у Facebook:
https://www.facebook.com/groups/life.after.ato/

Дякуємо Воїнам за захист!
Хай ваше життя після АТО буде успішним!

******

Опубліковано в категоріях: НОВИНИ | Навчання та перекваліфікація

Позначки: навчання, курси

На цю ж тему

10.11.2021 УВАГА! Новий безкоштовний курс для ветеранів 'Курс Молодого ІТ-бійця'. Термін подачі заявки - до 17 листопада

5.11.2021 Увійти в ІТ - Курс від Veteranius 'Кібергерої'

7.09.2021 Безкоштовне навчання для ветеранів за програмою «Кіберзахисники» - Оголошено набір

27.08.2021 Курси професійної перепідготовки 'ВЛАСНА СПРАВА' для військовослужбовців, учасників АТО та членів їхніх родин

25.08.2021 Увага! Для учасників АТО та їхніх родин, волонтерів Veteranius проводить набір на БЕЗКОШТОВНИЙ курс "Вступ до мереж" (CCNAv7 (ITN))

Ми в мережі Facebook

Пошук

Додати інформацію

Якщо ви володієте інформацією, яка буде корисною для учасників АТО та їхніх сімей, ми можемо її розмістити на сайті.
Для цього заповніть, будь ласка, форму.