20.08.2021
1920

Увага! Безкоштовне навчання для дітей ветеранів АТО / ООС в університеті Чехії


До нашого ресурсу звернулися з проханням розмістити інформацію:

"Я – Антонова Анжела - глава Правления Благотворительного Фонда "Реги Басе Украина". Сейчас мы начали пилотный проект по предоставлению возможности бесплатного обучения детей ветеранов АТО/ООС в чешском университете. Я сброшу Вам информацию - возможно, кто-то из детей Ваших побратимов захочет БЕСПЛАТНО получить европейское образование. 

Лозунг нашего Фонда: ПОМОГАЕМ ТЕМ, КТО СЛУЖИЛ ЗА НАС".

***

Студентська програма за підтримки Благодійного фонду військових ветеранів «REGI BASE I» (Чеська Республіка).

«Regi Base Akademia» відкриває набір студентів з України до Університету фінансів та управління (VŠFS, м. Прага, Чеська Республіка) за фахом: "Економіка і менеджмент" для освітньо-кваліфікаційних рівнів "бакалавр" та "магістр". Ця програма передбачає: 

  • Вікові обмеження від 18 до 24 років. 
  • Знання англійської та російської мов (тестування). 
  • Один з членів сім'ї є військовим ветераном, солдатом, працівником поліції або пожежної служб.

«Regi Base Akademia» надає студентам БЕЗОПЛАТНЕ навчання, проживання, повний пансіон (харчування: сніданок, обід, вечеря), медичне страхування, квитки на громадський транспорт, SIM-карту з тарифом на дзвінки.

Студент в рамках навчальної програми зобов’язаний пройти професійну практику не менше 80 годин на місяць. «Regi Base Akademia» забезпечує стипендію для кожного студента цієї програми від 3000 чеських крон на місяць.


Після І семестру навчання є можливість проходити професійну студентську практику в країнах Європейського Союзу (Німеччина, Швейцарія, Італія, Франція).

Абітурієнт повинен заповнити анкету українською мовою та надіслати до 17:00 23 серпня 2021 року на електронну скриньку regibaseukr@gmail.com.

Якщо маєте питання, звертайтеся за телефоном +38098-226-88-99 (Viber, Telegram, WhatsApp) з 9.00 до 17.00, Анжела Антонова (Благодійний Фонд «РЕГІ БАСЕ УКРАЇНА»).