ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ – ВСЕ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

Як отримати допомогу малозабезпеченим сім’ям – детально розповіла юрист Всеукраїнського благодійного фонду “Горєніє” Яна Піявська.

Малозабезпечена сім’я. Це сім’я із середньомісячним загальним доходом нижче прожиткового мінімуму для сім’ї, з поважних або незалежних від неї причин.

Державна соціальна допомога таким сім’ям. Щомісячна. Надається у грошовій формі в розмірі, який залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Середньомісячний сукупний дохід сім’ї. Обчислений у середньому за місяць доход усіх членів сім’ї з усіх джерел протягом шести останніх місяців.
Continue reading

Інформація про створення центру допомоги учасникам АТО у м. Суми

м. Суми
Центр допомоги учасникам АТО

КУ “Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей” було створено рішенням Сумської міської ради у березні 2016 року. Аналогів такого центру в Україні немає – унікальність установи в комплексному обслуговуванні та наданні всіх видів необхідної допомоги як медичного, так і соціального та юридичного спрямування.

Міфи про втрату

Коли ми втрачаємо близьку людину, то відчуваємо найважчий і найсильніший біль… І багато хто з нас не знає як допомогти, що робити, як пережити. І будемо відвертими – нас цьому не вчили…
І ми зовсім не знаємо, як поводитись з іншими. Тому виникають міфи про втрату, які не мають з реальністю нічого спільного.
 
Міф перший.
Є чіткі стадії горювання – відмова повірити у те, що трапилось, злість, торг з долею, депресія, прийняття.

Continue reading

Вуглинка пам’яті про Героїв своєї країни…

Зупиніться, люди, він загинув. Відкиньте справи, він був молодим, і йому вже не виповниться 24 роки. Помовчіть трохи, це його життя забрала промзона. Запаліть у вікні свічку, коли стемніє, запаліть її у своїх затишних та теплих оселях, зробіть це в пам’ять про нього та інших захисників України, які вчора один за одним падали на сніг під несамовите виття війни.

Андрій Олександрович Кизило (позивний Орел) народився 02.05.1993 року у місті Умань Черкаської області.

Навчався в місцевій гімназії №2, закінчивши 9 класів, вступив до військового ліцею імені Богуна у Києві, після якого вступив до закладу своєї мрії – до Львівської академії сухопутніх військ імені Петра Сагайдачного.
Continue reading

Память о войне жива, пока кто то плачет в маленькой комнате в центре зимнего миллионного города….

… а она стоит. Даже с ноги на ногу не переминается. Просто стоит. Рядышком, полуметра нет. И плачет. Абсолютно беззвучно. Капельки вытекают из рано постаревших глаз и скатываются к уголкам рано постаревших губ.
Звучный голос военного капеллана странно гармонирует с молчанием в комнате.
Сотни портретов. Какие то личные вещи. Женщины, женщины вокруг, несколько притихших детей. И я, стою в неудобно-жаркой куртке, держу садящийся телефон в руке. Телефон дрожит. Я… я, получается, тоже.
Соберись, бля. Соберись и стой ровно.
Continue reading

Я никогда не подумаю, что это не моя война…

Те, кто это не пережил- не поймут, насколько это страшно. У каждого из нас разное понятие страха. Для меня мой дом всегда был крепостью, куда можно спрятаться от непогоды, от подлости и предательства, от врагов. Родные стены лечат. Дома всегда уютно, хорошо, спокойно и ты чувствуешь себя в безопасности.

И вот в один миг все меняется.
Пережив обстрел- ты уже знаешь как это. Твои убеждения, что твой дом- твоя крепость, лопаются как мыльный пузырь. Твои стены тебя больше не защищают. Твой замок превращается в картонную коробку, которую так легко повредить. И сидя на полу в коридоре, тебя трусит от этих мыслей. Самое тяжёлое- это успокоить детей, когда у тебя самой истерика.

Continue reading

Щоб ми всі розуміли, яку ціну наші Воїни віддали за добробут всіх нас…

vqc9arhif-w

Щоб ми всі розуміли, яку ціну наші Воїни віддали за добробут всіх нас…
Багато з них вже ніколи не повернуться до родин, Вічна Пам”ять ім та низький Уклін їхнім Матерям.

Кожен з нас повинен розуміти що боротьба не скінчена, поки жива хоч одна та падла, яка проляла кров патріотів, та Українців. Та ті хто на крові Українського народу та захисників України збагачує свої статки. Цього пробачати Неможна Ніколи. Тільки помста.

На Фото – Боєць 80-тої аеромобільної бригади Іван Витишин, який загинув в бою за Донецький аеропорт , стиснувши в руці фото своїх дітей….

ШУКАЮ СВОЮ ПОЛОВИНКУ. Олексій, 23 роки, м. Чернівці

untitled-444

Олексій, 33 роки, м. Чернівці

Алекс Магма
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006835053396

За характером цілеспрямований, впертий.
Хобі: футбол, велоспорт, відпочинок на природі ,кіно.
Мрія: створення сім’ї, поїздка закордон.
Continue reading

ШУКАЮ СВОЮ ПОЛОВИНКУ. Василь, 34 роки

untitled-1

Василь, 34 роки, Львівська область
Vasyl Bilozir
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009607332742&fref=ufi

За характером добрий, працелюбний.
Хобі: люблю подорожувати.
Мрія: сім’я, діти.
Continue reading