м. Київ. Консультації американських медиків для учасників АТО та волонтерів

Світлина від Світлани Доманчук.

Всеукраїнський Центр допомоги учасникам АТОї

Інформація для бійців АТО та волонтерів!
м.Київ,
 20.06 – 25.06 дні прийому

Американські спеціалісти, консультації по реабілітації для бійців АТО безкоштовно!

м. Київ. Центр медико-психологічної реабілітації для учасників АТО з проявами посттравматичного синдрому

Світлина від Світлани Доманчук.

Центр столиці. Дуже лояльний режим.
Під час проходження реабілітації, бійці направлються також на комплексне обстеження по всіх Інститутах Академії медичних наук України (відповідно до стану здоров’я), де проходять повну і безкоштовну діагностику, а при потребі і лікування. Поєднання медичної та психологічної складової реабілітації.

Continue reading

м. Запоріжжя. Міський амбулаторний центр фізичної реабілітації

Світлина від Світлани Доманчук.

Центр діє на базі фізіотерапевтичного відділення Запорізької міської клінічної лікарні № 3. Для проходження курсу фізичної реабілітації учасники бойових дій і ветерани АТО мають надати виписку зі шпиталю або направлення дільничного терапевта.
 
У Центрі клієнту розпишуть індивідуальну програму фізичної реабілітації та заходів фізіотерапії (яка може містити лазеротерапію, лазеромагніт, комплекс ЛФК та інше).

Continue reading

м. Одеса. Спортивний центр “Малібу”

Світлина від Світлани Доманчук.

Соціальна програма “Спина Бійця” спрямована на відновлення фізичних сил та здоров’я для демобілізованих учасників АТО. Надаються безкоштновні заняття, безкоштновний персональний тренер та масаж з 50% знижкою.
 
Телефони: (094) 940-30-12

Continue reading

Центр відновлення і адаптації військовослужбовців та їх сімей. Київська область

Надання безкоштовної психологічної допомоги учасникам АТО, членам їх родин, внутрішньо-переміщеним особам та активним волонтерам. Проведення групових зустрічей, в тому числі для діток учасників АТО, проведення тренінгів та лекцій. Консультації телефоном.
Обов’язково за попередньою домовленістю!

Кіровоградська область. Громадський центр “Лілія” (від БФ “Повернення до життя”). Здолання алкогольної та наркотичної залежності

Допомога в оформленні документів на інвалідність, є власний реабілітаційний центр по здоланню алкогольної та наркотичної залежності (с. Плоске, Знам’янський р-н).
Є можливість пройти безкоштовну діагностику ВІЛ, гепатиту, туберкульозу і отримати лікування. За потреби можна отримати психологічну допомогу.
 
Години роботи: 10:00- 17:00, Пн – Пт.

Continue reading

Черкаська обл. Уманський реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами

Комплекс повністю обладнаний високотехнологічною апаратурою для надання сучасних фізіотерапевтичних послуг і повного комплексу водних процедур. Штат висококласних фахівців і система медичного консультаційного супроводу дає змогу отримати послуги на рівні кращих санаторно-курортних закладів України.

Учасники АТО з м. Умань (мають прописку) можуть отримати послуги у закладі безкоштовно. Учасники АТО з інших населених пунктів України можуть отримати послуги за умови укладення договору між місцевими органами самоврядування і оплати цих послуг з місцевого бюджету.
 
За більш детальною інформацією звертайтеся в Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, за адресою: вул. Садова, 9; каб. № 6 , тел. 3-45-65; 067 76 08 574.

Continue reading

Отримання довідок про обставини травми. Законопроект № 3728

Вісник №36 (06.02.2017)

“Юридична сотня”
 
Урегульовує питання щодо необхідності видачі довідок про обставини травми. Чинна редакція Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України визначає, що таку довідку лікар військової частини видає «за необхідності». Диспозитивність такого формулювання призводить до того, що військові частини, переважно, не вбачають за необхідне видавати довідку про поранення за запитом військовослужбовців.

Continue reading

м. Київ. МАСАЖ БЕЗКОШТОВНО

Кожен військовослужбовець і кожен член його родини може пройти безкоштовно 5 сеансів масажу.
На базі медичного центру проходить проект який, спонсує благодійна організація.

Для запису на масаж звертайтеся по телефону на світлині.
____________________________
Дякую за інформацію Богдану Захарченко

Питання реабілітаціїї біців після повернення з зони бойових дій

ТЕМА: Життя після АТО
Чорноморська ТРК

Ми піднімаємо питання реабілітаціїї біців після повернення з зони бойових дій до мирних умов існування. Розглядали це питання у студії разом із Оксаною Бочаровою, психологом центру «Повернення».

Dasha Bilenko