Безкоштовне лікування учасників АТО на Львівщині

Соснівка_(Глухівський_район)

Лікувальна установа, яка абсолютно безкоштовно приймає учасників АТО, розташована у шахтарському містечку Соснівка, на Львівщині (вул. Грушевського, 36, тел.: (03249) 33-482, 34-154)
У комунальному закладі «Львівська обласна лікарня відновного лікування № 3» передбачено 20 ліжко-місць для надання фізичної реабілітації і психосоматичної допомоги учасникам АТО. Лікувальний курс розрахований приблизно на 14 днів.

Continue reading

Звернення активістів “Юридичної сотні” до колег-юристів

12924538_971130049649748_5877489499498702608_n

Шановні колеги!
Ми багато вчились, багато працюємо. Часом ми уявляли свою роботу дещо інакше. Ми хотіли захищати, допомагати відновленню справедливості. Наша праця поступово знецінюється, бо корупція і бюрократія мінімізує нашу ефективність.

В цей час наші мобілізовані громадяни на Сході – під вогнем куль і вибухами мін, втрачають кінцівки, мерзнуть в окопах. Деякі з них не вертаються, залишаючи вдів і сиріт, а якщо вертаються, то їхні проблеми тільки починаються: інша війна з внутрішнім ворогом системної корупції і бюрократії. Як ніхто інший, ми знаємо, що це таке. Буденність, де ми нічого якісно не змінили, і нікуди не крокуємо в межах цілої країни і держави.
Continue reading

У Чернівцях учасникам АТО забезпечать право на безкоштовний проїзд

5408_p_06_img_0001

З метою забезпечення прав учасникам бойових дій на безкоштовний проїзд в громадському транспорті міський голова Олексій Каспрук підтримав пропозицію громадських об’єднань учасників АТО, ветеранів Афганістану та запропонував перевізникам укласти Меморандум про партнерство.

Відповідно до Меморандуму безкоштовним проїздом на всіх міських тролейбусних і автобусних маршрутах користуватимуться учасники бойових дій, інваліди війни та члени родин загиблих учасників АТО. Підставою для надання послуги з пільгового проїзду буде «Посвідчення учасника бойових дій», «Посвідчення члена сім’ї загиблого», «Посвідчення інваліда війни».

Continue reading

ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ – 2016 (питання – відповідь)

80500ea09c6f74a118acd3eceff83e25

Питання-відповідь у лаконічному форматі.

В зв’язку з виходом Указу Президента про демобілізаціюhttp://www.president.gov.ua/documents/1152016-19862 виникає багато питань, на які “Юридична Сотня” спробує відповісти – дуже коротко.

Питання 1 – 
Що робити з невикористаною відпусткою військовослужбовцям?

Відповідь: або «догулювати» перед звільненням в запас, або вимагати компенсації. Це можливо за умови, що військовослужбовцями будуть написані рапорти. Відпустку дадуть відгуляти тільки до кінця квітня, за решту днів військові можуть отримати лише компенсацію. Компенсація нараховується за невикористану відпустку тільки за поточний рік.
Continue reading

Право власності на земельну ділянку

images (2)

Державний Акт або Свідоцтво не гарантують права власності. Далі – пояснення чому і покрокова інструкція дій.
 
До 2013 р. документом про право власності на земельну ділянку був державний Акт про право власності. З 1 січня 2013 р. замість Акту почали видавати Свідоцтво про право власності на нерухоме майно. 

Continue reading

Надання громадянства іноземцям, які в служать АТО

7591
Вчора Президент Порошенко підписав Указ № 120/2016, яким вніс зміни до Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень.
 
Спрощено прийняття в громадянство України іноземців, в тому числі тих, які служать в лавах Збройних Сил України.

Continue reading

Київська міська спілка ветеранів АТО – Запрошення на безкоштовну екскурсію

observatory1

Шановні побратими!
Запрошуємо Вас та членів Ваших сімей на безкоштовне відвідування Астрономічної Обсерваторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка знаходиться за адресою м. Київ, вул. Обсерваторна 3. 

Continue reading

Українська Гельсінська спілка з прав людини надає безоплатну правову допомогу

vidy-reshenij-suda-apellyacionnoj-instancii

Українська Гельсінська спілка з прав людини надає безоплатну правову допомогу (в тому числі учасникам АТО) через мережу громадських приймалень
 
На даний момент в Україні працює 29 приймалень у 24-ох областях. 

Continue reading

Центр допомоги учасникам антитерористичної операції при Миколаївській облдержадміністрації

33650

Центр є допоміжним органом при облдержадміністрації та утворений для координації роботи при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників АТО.
 
Основними завданнями Центру є збір та обробка інформації щодо проблемних питань і потреб учасників АТО та їх родин; підготовка пропозицій щодо вирішення проблемних питань учасників АТО; моніторинг стану вирішення питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників АТО.

Continue reading