Олександр Алієв: «Необхідно потурбуватися, щоб ветеран не втрачав контакту з соціальним оточенням»

Світлина від Світлани Доманчук.

Так вийшло, що я весь час випереджую події, які відбуваються з учасниками АТО. Це так звана «фора» в півроку, оскільки я повернувся додому на півроку раніше першої хвилі демобілізації внаслідок поранення. На початкових етапах адаптації це відчутний термін. Завдяки цьому я можу будувати свою роботу так, щоб вона вирішувала актуальні питання.
Continue reading

Директива МО про Звільнення з безстрокової контрактної служби.

Світлина від Світлани Доманчук.

Далі багато тексту про те, як мають звільняти і в які строки. Основне, що треба знати: пишіть рапорти і наполягайте у їх прийнятті та реєстрації!!! Відмовки, що звільнення тільки з 01.04.2017 і що рапорти не приймаються не приймайте і ви.
Внаслідок набрання чинності Закону України 1769-VIII від 06/01/2017 Міністр оборони видав Директиву “Про визначення строків та обсягів звільнення з військової служби” (15.02.2017).

Война делает «чистку», она выжигает все «под ноль»

Світлина від Світлани Доманчук.

Война делает «чистку», она выжигает все «под ноль».
Бойцы возвращаются в «подвешенном состоянии», они не понимают, как жить дальше, как вписаться в этот мир. Им нужно определиться, найти причину жить дальше…

Зачастую, солдат не знает, хороший он или плохой. Поэтому он склонен верить в реакцию на себя. Некоторые сдаются и принимают темную сторону…
Continue reading

Анкета для ПАРТНЕРІВ. ГО “Життя після АТО”

Анкета для ПАРТНЕРІВ. ГО “Життя після АТО” –
https://docs.google.com/forms/d/1mZ6N70XfnhOn1ywBWB62fZjM–Zm5Y9TTD3wLCelx2M/edit?usp=drive_web

ГО «Життя після АТО» об’єднує громадян України на основі спільності інтересів для реалізації мети та завдань задля збудування української нації.

Головною метою організації є інформаційна та консультаційна підтримка учасників АТО та їхніх сімей, координація зусиль організацій, установ та громадян, які сприяють адаптації, реабілітації та за задоволенню соціальних, економічних та інших інтересів вище згаданої категорії населення.

Основним завданням організації є:
Continue reading

Групи самодопомоги для дружин та матерів учасників АТО. Проект «Дружини України»

Світлина від Світлани Доманчук.

Проект “Дружини України” передбачає створення та підтримку ГРУП САМОДОПОМОГИ для дружин та матерів учасників АТО в м. Києві та в інших областях України.
Принцип “Рівний рівному”
Метод не новий, але дуже дієвий в нинішній час.

До вашої уваги загальна інформація про подібні групи.
Ми відкриті до співпраці й готові ділитися ідеями та досвідом, надамо принципи організації груп самодопомоги, способи залучення учасників, їх координацію, розробку навчальних матеріалів, проведення занять, життєвий цикл групи та оцінку результатів.

Заради миру в домівках захисників. Долучайтеся до ініціативи!
Continue reading

КІБОРГ-МАСАЖ

Світлина від Світлани Доманчук.

Після демобілізації Дмитро Крикун вирішив стати масажистом та відкрив «Кіборг-масаж». На сеанси до кабінету, що працює в столиці на вулиці Турівській, 31, можуть завітати всі охочі, а бійці АТО отримують процедури безкоштовно.

За словами Дмитра, після демобілізації першою думкою було займатися масажем саме для реабілітації хлопців (на фронті його самого спіткала проблема зі спиною). Ця проблема актуальна для багатьох учасників АТО, адже носіння бронежилета й зброї не минається без наслідків. Тож вирішив допомагати побратимам. Спочатку ходив до знайомого масажиста і спостерігав за його роботою. Потім через сторінку у Facebook вийшов на проект «Воїну – гідна праця». Волонтери допомогли потрапити на професійні курси масажу, після закінчення яких він отримав сертифікат. У планах – вступати в університет фізкультури на реабілітолога.
Continue reading

м. Київ. Лекція: «Повернення в АТО»

Світлина від Світлани Доманчук.

Центр Axios
Лекція: «Повернення в АТО»

Лекція для бійців АТО, які мають бажання повернутися на службу за контрактом.
Що треба знати про внутрішні причини такого рішення?
Як відрізнити осо знаний вибір та втечу від складнощів мирного життя?

Центр Axios. м. Київ

Світлина від Світлани Доманчук.

Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS створений та покликаний допомогти захисникам державності на сході України, всім тим, хто хоче свою патріотичну позицію відстоювати і в мирному житті. Війна за незалежність триває: персональна відповідальність, професійна робота та особиста мотивація до розвитку – це найкращий вклад в зміцнення української незалежності.

Continue reading

Підтримайте законопроект 4550. Державна житлова програма для учасників АТО

Світлина від Світлани Доманчук.

Київська міська спілка ветеранів АТО

Україно!
Нарешті ми спільними зусиллями численних громадських та державних організацій домоглися додання в порядок денний голосування Верховною Радою України законопроекту № 4550. З його змістом Ви можете ознайомитися за посиланням:http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58935.

Що таке законопроект 4550? Це державна житлова програма, що надасть можливість учасникам АТО та внутрішньо-переміщеним особам отримати 50% підтримку на купівлю/будівництво житла, та пільговий іпотечний кредит від державної фінансової установи на решту 50%.
Continue reading

НА ВІЙНІ НЕ ЗАХОВАЄШСЯ НІ ПІД ЯКОЮ МАСКОЮ

Я хочу поділитися своєю історією повернення з війни. Я потрапив на війну влітку 2014 року у складі 12 (тоді ще Київського) батальйону територіальної оборони, що був сформований на 100% із киян першої та другої хвилі мобілізації.
 
До війни я працював на посаді провідного інженера в проектному інституті, був членом політичної партії та йшов на вибори до Київради (звідси і позивний депутат). Але мені довелося все це кинути і піти на війну. Чому? Тому що я не міг поступити інакше.
Коли я йшов (у першій хвилі), то ще нічого не було відому ні про які УБД, ні про інші пільги. Тоді ситуація була така нестабільна, що ніхто не знав, що чекатиме на нас завтра. Отже війна. На мій погляд війна не змінює людей, вона розкриває те, що у них всередині.

Continue reading