Підтримайте законопроект 4550. Державна житлова програма для учасників АТО

Світлина від Світлани Доманчук.

Київська міська спілка ветеранів АТО

Україно!
Нарешті ми спільними зусиллями численних громадських та державних організацій домоглися додання в порядок денний голосування Верховною Радою України законопроекту № 4550. З його змістом Ви можете ознайомитися за посиланням:http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58935.

Що таке законопроект 4550? Це державна житлова програма, що надасть можливість учасникам АТО та внутрішньо-переміщеним особам отримати 50% підтримку на купівлю/будівництво житла, та пільговий іпотечний кредит від державної фінансової установи на решту 50%.

Законопроект 4550 – це шанс для мільйонів людей, яких зачепила війна, отримати житло. Це можливість ветерану, що втратив працездатність захищаючи Україну, забезпечити гідне становище своїй сім’ї. Це можливість молодому хлопцю, що вирішив будувати кар’єру військового, з впевненістю дивитися в майбутнє. Це можливість жителя Сходу та Криму, який втратив все після россійської збройної агресії, почати життя на новому місці та відчувати при цьому підтримку держави.

Голосування відбудеться 23.02.17. Для того, щоб привернути увагу суспільства та народних депутатів, ми починаємо флешмоб в соцмережах #Підтримай4550.

Якщо ти підтримуєш наш заклик до Верховної Ради відкинути політичні ігри на один день, та проголосувати за гідне майбутнє постраждалих від війни – викладай на своїй сторінці своє фото з написом #Підтримай4550 і цим текстом! Просимо представників ветеранського руху фотографуватись в формі.
Нехай наш заклик дістанеться тих, кого ми захищали ціною власного життя і здоров’я, і нехай вони почують, що настав час захистити нас! РЕПОСТ!
#Підтримай4550