9.05.2021
12939

Грошей нема і не буде. Куди поділися гроші на армію?


Офіцери та контрактники ЗСУ вже не отримують законні грошові виплати. “Грошей нема і не буде” – кажуть військові очільники. Військовослужбовці знову починають думати про те як і на що утримувати сім’ю.

Тема дуже болюча – в ЗСУ неочікувано “щезли” гроші на будь-які виплати крім, безпосередньо, грошового забезпечення. З початком російсько-української війни для військовослужбовців були запроваджені додаткові виплати – для розв’язання соціально-побутових проблем, оздоровчі гроші та компенсація за піднаймання житла, що дало змогу отримувати доходи, які давали змогу почувати себе гідно. Але після дев’ятнадцятого року усі надбавки почали “танути”…

Офіцер ЗСУ, учасник бойових дій: “Я військовий, і не повинен думати про те на які кошти утримувати сім’ю, про це повинна піклуватися держава. Написав рапорт на оздоровчі гроші до відпустки ще в січні, але не отримав ні копійки – спочатку говорили що “нема наказу”, тепер кажуть прямо – грошей немає!”

Про те ж саме розповідають військові з різних підрозділів та регіонів: “Ходить реальна інформація про те, що і кошти на грошове утримання закінчаться влітку”. Також фінансисти кажуть, що на розрекламоване піднаймання житла коштів теж не дадуть. А для тих офіцерів, що не мають власної квартири це дуже тяжкий фінансовий удар – на оренду у тому ж Києві може витрачатися третина доходів.

Та й це ще не все. З минулого року зменшено більш ніж на дев’яносто відсотків (до 1500 грн) виплати для розв’язання соціально-побутових проблем, які раніше були на рівні зарплатні.

Що цікаво – керівництво ЗСУ отримує всі ці виплати в повному обсязі. Щоб у цьому впевнитися – достатньо передивитися їх декларації про доходи за минулий рік.

Сказати, що таке ставлення командування ЗСУ та військово-політичного керівництва до захисників держави під час війни масово демотивує людей – не сказати нічого.

Джерело: Військовий кур'єр України

___________________________________________

Читайте щоденні новини на сайті "Життя після АТО":

Знайдіть нас у Facebook:
https://www.facebook.com/groups/life.after.ato/

Дякуємо Воїнам за захист!
Хай ваше життя після АТО буде успішним!

******

Опубліковано в категоріях: НОВИНИ | Діючим військовим

Позначки: юридична допомога | про нашу армію

На цю ж тему

26.07.2021 Військовослужбовці не можуть відмовитись від вакцинації, бо цього вимагає Статут

9.05.2021 Ви знали? Контрактники ЗСУ мають право на дві зарплати

25.03.2021 Рада може дозволити президенту терміново призивати ветеранів на службу без мобілізації

5.03.2021 У 2021 році за перший контракт платитимуть до 22,7 тис. грн

5.03.2021 Рівність не означає однаковість: жінки на війні та після

Ми в мережі Facebook

Пошук

Додати інформацію

Якщо ви володієте інформацією, яка буде корисною для учасників АТО та їхніх сімей, ми можемо її розмістити на сайті.
Для цього заповніть, будь ласка, форму.