12.02.2018
1413

В Україні у 2018 році може з'явитися Міністерство у справах ветеранів війни та учасників АТО

Фото: з відкритих джерел

Міністерство візьме на себе всі функції з адміністрування соціального захисту всіх учасників бойових дій в одній структурі

У 2018 році в Україні може з'явитися Міністерство у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції, а запрацює відомство у 2019 році. Такий прогноз зробив заступник голови Держслужби ветеранів В'ячеслав Марченко, передають  "Українські новини".

"Я думаю, що процес буде ініційовано вже наступного року, позаяк всі згодні, що потрібно: ветерани згодні, профільне міністерство згодне, здається, "нагорі" теж є розуміння. Є деякі кадрові питання, фінансові питання, тому очікуємо, що до кінця наступного року вже буде запущено процес створення міністерства. Від початку 2019 року - запуск", - сказав він.

За його словами, вже кілька разів обговорювали цю ідею в Міністерстві оборони, Міністерстві соціальної політики, у профільних комітетах Верховної Ради. Всі відомства були згодні з необхідністю створення такого органу.

Марченко пояснив, що міністерство візьме на себе всі функції з адміністрування соціального захисту всіх учасників бойових дій в одній структурі.

"За основу буде взято американську модель роботи такого міністерства, коли працює принцип "ветеран для ветеранів"... тобто перевагу повинні надавати при взятті на роботу (у Міністерство, - ред.) саме учасникам бойових дій", - додав Марченко.

Раніше Порошенко заявив, що виступає за створення в Україні нового відомства - Міністерства з питань ветеранів. Згодом фракція БПП попросила уряд заснувати Міністерство у справах ветеранів.


Джерело: https://ua.112.ua/suspilstvo/v-ukraini-u-2018-rotsi-mozhe-ziavytysia-ministerstvo-u-spravakh-veteraniv-viiny-ta-uchasnykiv-ato-425093.html

___________________________________________

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції адміністратора сайту.

Більше інформації - в групі "Життя після АТО (все для наших захисників)"

Дякуємо нашим Воїнам за захист!
Бажаємо успіхів і всіляких гараздів!Опубліковано в категоріях: Адаптація учасників АТО та їхніх сімей | Інші юридичні питання | НОВИНИ | Про нашу армію

Позначки: адаптація після війни | юридична допомога | пільги

На цю ж тему

18.11.2018 Чи можна осучаснити поліграфічні послуги? Історія бійця АТО, який започаткував онлайн-поліграфію "Colour Ukrainian Print" (м. Дніпро)

28.10.2018 Об'єктивного розуміння, що переживають і відчувають люди, які пройшли війну, у суспільства немає...

28.10.2018 Про величезний потенціал для зростання в українських захисників

28.10.2018 Щоб повернутися до нормального життя, ВОЇНУ недостатньо просто приїхати додому...

28.10.2018 Важливість підтримки сім’ї учасників АТО

Ми в мережі Facebook

Пошук

Додати інформацію

Якщо ви володієте інформацією, яка буде корисною для учасників АТО та їхніх сімей, ми можемо її розмістити на сайті.
Для цього заповніть, будь ласка, форму.