12.02.2018
1273

В Україні у 2018 році може з'явитися Міністерство у справах ветеранів війни та учасників АТО

Фото: з відкритих джерел

Міністерство візьме на себе всі функції з адміністрування соціального захисту всіх учасників бойових дій в одній структурі

У 2018 році в Україні може з'явитися Міністерство у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції, а запрацює відомство у 2019 році. Такий прогноз зробив заступник голови Держслужби ветеранів В'ячеслав Марченко, передають  "Українські новини".

"Я думаю, що процес буде ініційовано вже наступного року, позаяк всі згодні, що потрібно: ветерани згодні, профільне міністерство згодне, здається, "нагорі" теж є розуміння. Є деякі кадрові питання, фінансові питання, тому очікуємо, що до кінця наступного року вже буде запущено процес створення міністерства. Від початку 2019 року - запуск", - сказав він.

За його словами, вже кілька разів обговорювали цю ідею в Міністерстві оборони, Міністерстві соціальної політики, у профільних комітетах Верховної Ради. Всі відомства були згодні з необхідністю створення такого органу.

Марченко пояснив, що міністерство візьме на себе всі функції з адміністрування соціального захисту всіх учасників бойових дій в одній структурі.

"За основу буде взято американську модель роботи такого міністерства, коли працює принцип "ветеран для ветеранів"... тобто перевагу повинні надавати при взятті на роботу (у Міністерство, - ред.) саме учасникам бойових дій", - додав Марченко.

Раніше Порошенко заявив, що виступає за створення в Україні нового відомства - Міністерства з питань ветеранів. Згодом фракція БПП попросила уряд заснувати Міністерство у справах ветеранів.


Джерело: https://ua.112.ua/suspilstvo/v-ukraini-u-2018-rotsi-mozhe-ziavytysia-ministerstvo-u-spravakh-veteraniv-viiny-ta-uchasnykiv-ato-425093.html

___________________________________________

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції адміністратора сайту.

Більше інформації - в групі "Життя після АТО (все для наших захисників)"

Дякуємо нашим Воїнам за захист!
Бажаємо успіхів і всіляких гараздів!Опубліковано в категоріях: Адаптація учасників АТО та їхніх сімей | Інші юридичні питання | НОВИНИ | Про нашу армію

Позначки: адаптація після війни | юридична допомога | пільги

На цю ж тему

15.08.2018 Точка, в якій перетинаються війна і футбол

15.08.2018 Як ветеран АТО створив власну IT-компанію

12.08.2018 "Вбий війну в собі, інакще вона вб'є тебе!" Капелан Дмитро Поворотний

12.08.2018 Кого можна віднести до категорії ТРАВМОВАНИХ ДОТИЧНИХ?

12.08.2018 Екскалація насильства у родинах військових

Ми в мережі Facebook

Пошук

Додати інформацію

Якщо ви володієте інформацією, яка буде корисною для учасників АТО та їхніх сімей, ми можемо її розмістити на сайті.
Для цього заповніть, будь ласка, форму.

Допомогти проекту

Хочете допомогти проекту? На цій сторінці ви знайдете інформацію, як це зробити.