6.03.2018
436

Понад 300 учасників АТО Дніпропетровщини отримали нові спеціальності на IT-курсах


За 2,5 роки понад 300 учасників АТО Дніпропетровщини отримали нові спеціальності на IT-курсах. Завдяки цьому виду реабілітації деякі захисники навіть змінили професію. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко наголошує: реабілітація АТОвців – одне з наших першочергових завдань. Дніпропетровщина підходить до цього питання нестандартно. АТОвці області можуть не лише поїхати до санаторію або спеціального реабілітаційного центру, а й беруть участь у пісенних фестах та опановують нові професії. Вже третій рік поспіль на Дніпропетровщині працюють безкоштовні курси IT, де нові знання отримали 315 бійців», - зазначив Валентин Резніченко.

Основи 3D-анімації нині на курсах опановують восьмеро учасників АТО.

«3D-анімація – це безліч цікавих завдань та нестандартних підходів до їх вирішення. Вона може стати і основною роботою, і хобі. Після курсів я зможу створювати відеоматеріали для своїх студентів, яким викладаю у транспортному університеті», - поділився слухач курсів, учасник АТО Віктор Артемчук.

АТОвців навчають працювати в програмі «Maya». На заняттях кожен створює свого персонажа та примушує його рухатись.

«Більшість нинішніх курсів дають лише відомості про програми. Ми навчаємо не просто  створювати персонажа, а й «оснащувати» його, щоб він міг рухатися та взаємодіяти з іншими. Після закінчення курсів наші випускники зможуть стати junior-аніматорами, а далі – розвиватися. Програмування – це теж мистецтво, навички якого можна відточувати все життя», - розповів викладач курсів Олександр Пустюльга.

Дізнатися про курси можна в Центрі допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА. Телефони для довідок – 068 679 89 61, (056) 742 86 62.

Джерело: gov.ua

___________________________________________

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції адміністратора сайту.

Більше інформації - в групі "Життя після АТО (все для наших захисників)"

Дякуємо нашим Воїнам за захист!
Бажаємо успіхів і всіляких гараздів!Опубліковано в категоріях: Адаптація учасників АТО та їхніх сімей | Курси, тренінги | НОВИНИ | Різне

Позначки: навчання, курси | адаптація після війни

На цю ж тему

8.07.2018 «Масаж зі мною все життя». Санінструктор з Чернігова, Короваєва Богдана, пов’язує своє майбутнє з масажною практикою

5.07.2018 Курси професійної перепідготовки військовослужбовців за спеціальністю "Менеджмент туристичної та готельно-ресторанної сфери" (Закарпаття)

26.06.2018 Безкоштовні курси Adobe Illustrator для учасників АТО та їхніх дітей! Реєструйтеся!

23.06.2018 Мифы о ножевой технике

18.06.2018 Безкоштовний навчальний курс для ветеранів: "Як заробляти на фрілансі: таємниці успіху"

Ми в мережі Facebook

Пошук

Додати інформацію

Якщо ви володієте інформацією, яка буде корисною для учасників АТО та їхніх сімей, ми можемо її розмістити на сайті.
Для цього заповніть, будь ласка, форму.