8.02.2021
5359

Де учасники АТО/ООС можуть безоплатно вивчити англійську й отримати водійське посвідчення


У Полтаві ветерани війни на Донбасі зможуть пройти безоплатне навчання за двома напрямками. Про це повідомили в Управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в місті Полтаві ради.

Перший передбачає підготовку  водіїв і підвищення їхнього кваліфікаційного рівня за вищими категоріями. Навчальний курс сповна відповідає теоретичним та кваліфікаційним вимогам комп’ютерної програми сервісного центру МРЕО МВС. Він становитиме 160 годин, зокрема, якнайменше 60 годин – це практичне водіння.

Другий напрямок професійної адаптації ветеранів дозволить їм опанувати курс англійської мови за Оксфордською освітньою програмою. Навчання відбуватиметься на базі Полтавського університету економіки та торгівлі.  Навчальні програми, які входитимуть до тримісячного курсу, розроблені із врахуванням індивідуального рівня кожного слухача. Це забезпечить якісне і повне засвоєння матеріалу.

Учасники бойових дій, за словами працівників Управління соцзахисту, дуже зацікавились запропонованими навчальними програмами. Лише за перший тиждень нинішнього року від охочих пройти курс профадаптації надійшло близько двадцяти заяв. Початок реалізації програм заплановано на перше півріччя 2021-го.

Володимир Лазарєв,

Кореспондент АрміяInform

Джерело: АrmyІnform

___________________________________________

Читайте щоденні новини на сайті "Життя після АТО":

Знайдіть нас у Facebook:
https://www.facebook.com/groups/life.after.ato/

Дякуємо Воїнам за захист!
Хай ваше життя після АТО буде успішним!

******

Опубліковано в категоріях: Інші юридичні питання | НОВИНИ | Навчання та перекваліфікація

Позначки: навчання, курси | юридична допомога | пільги

На цю ж тему

10.11.2021 УВАГА! Новий безкоштовний курс для ветеранів 'Курс Молодого ІТ-бійця'. Термін подачі заявки - до 17 листопада

5.11.2021 Увійти в ІТ - Курс від Veteranius 'Кібергерої'

7.09.2021 Безкоштовне навчання для ветеранів за програмою «Кіберзахисники» - Оголошено набір

27.08.2021 Курси професійної перепідготовки 'ВЛАСНА СПРАВА' для військовослужбовців, учасників АТО та членів їхніх родин

25.08.2021 Увага! Для учасників АТО та їхніх родин, волонтерів Veteranius проводить набір на БЕЗКОШТОВНИЙ курс "Вступ до мереж" (CCNAv7 (ITN))

Ми в мережі Facebook

Пошук

Додати інформацію

Якщо ви володієте інформацією, яка буде корисною для учасників АТО та їхніх сімей, ми можемо її розмістити на сайті.
Для цього заповніть, будь ласка, форму.